Meist

„Pottseppmeistri“ töökas kollektiiv pakub justTeile sobiliku küttesüsteemi terviklahendusi aastast 1991. Alates küttesüsteemi kavandamisest, projekteerimisest ja ehitamisest kuni hoolduseni välja.

 Küttekolle on kodu süda ja soojuse allikas. Meie valmistatud küttekolded on omanäolised ning sobitatud Teie koduse interjööriga. Tänaseid küttekoldeid ei saa kahjuks enam nö. kõhutunde järgi ehitada, seega oleme endale soetanud Ahju Arvutamise Programmi – (AAP) (Kachelofen Berechnungsprogramm). Sellega saame Teie pliidile või ahjule anda soovitud vormingu, kindla kasuteguri ja mis kõige olulisem- madalaimad saastenormid, mida on võimalik tänasel päeval üldse halupuuga kütmisel saavutada. Seega, Teie ökoloogiline jalajälg on ahju või pliiti kasutades minimaalne. Oma töös kasutame kvaliteetset Saksa šamottmaterjali, mis tagab Teile kauakestva soojusallika pikkadeks aastakümneteks.

Oleme Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, kes on tegutsenud erinevate nimede taustal juba aastast 1991. Hoolimata erinevatest ärilistest nimetustest tegutseme jätkuvalt sama kaubamärgi all „POTTSEPPMEISTER“, kellena meid tuntakse ka tegelikkuses. Meie põhitegevusaladeks on korstnapühkimis- ja pottsepatööd.